Új hozzászólás Aktív témák

  • VegyesTamás

    senior tag

    válasz DeFranco #8275 üzenetére

    Őőőő azért aki a sárgán jön át és én sárgapirosból indulok abból elég nehezen lesz telibeb@szás ugyanis rohadt nagy átfedéssel dolgoznak a lámpák nemtudom figyeled-e amikor megállunk egy sárgánál, megkapom a pirosat eltelik 2-5 mp mire a merőleges sáv kap egy sárgát és aztán zöldet. Olyan nincs, hogy mindketten sárgán megyünk át és puff...akkor valaki pirosan kell, hogy átmenjen.

    Megértem én azokat akik menetelnek napi 10-40 km-t aztán joccakát...engem kicsit bosszant amikor második állásként este 9től reggel 6-7ig kinn vagyok hétvégén, és a két nap alatt megyek ~4-500km-t 90%-ba csak budapesten...ilyenkor kicsit zavaróak ezek az "apróságok" másrészt meg ezek nem azért kapják a fizujukat, hogy értelmesen beállítsák a lámpákat? Mi az, hogy komplex? Kicsiz bonyolultabb dolgokat is megoldottak már a világon (igen talán még Mo.-n is) mint a lámpák hangolását...más kérdés..hogy "haggyadmáájóázúgy mennyünk afa#zba úgysemfizetikmeg... hozzáállással keresztrejtvényt sem, de még a 5x5 -t sem lehet igényesen megoldani

    [ Szerkesztve ]

    Tiktokpomfrit /VTMDrifting/ Youtubeon és Facebookon és tiktokon - Drift, Vlog, Sztorik Dániából, tiktokon dánul, magyar tiktok - DánKrumpli

Új hozzászólás Aktív témák