Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz focvis #302851 üzenetére

    1. Ha ez konkrétan felém kérdés, akkor közelebb vagyok a 40-hez, mint a 35-höz, de a jelenlegi lakást 23 évesen "vettem", és újítottam fel. Előbbi részét nyilván segítséggel, utóbbi részét saját keresetünkből (már az asszonnyal). A családi segítség nagyon fontos ebben, nem szeretnék most kommentháborút indítani, esetleg majd egy talin beszélgethetünk róla, de minden család máshogy gondolkodik, máshogy él. Nagyon sokat köszönhetünk a családunknak, azt is láttam, hogy a miénknél sokkal nagyobb jövedelemmel rendelkező családok kezéből hogyan folyt ki a pénz az apró örömökre, és ragadt meg mindenki azon a szinten, hogy én is magamnak értem el, amim van, majd a gyerek is megdolgozik érte. Nálunk meg az van, hogy dolgozz azért, hogy az unokádnak is jó legyen. Btw, olyan házat építünk, hogy a lányomnak is meg tudjuk adni azt, amit kaptunk. Megoldható lett volna a nagyobb is, csak akkor minden elv megy a levesbe. :N
    2. 2009-ben 8,7M volt a lakás, most 35M-ért vitték volna decemberben, ha ki tudunk költözni. Jelenleg ezen a környéken nincs 36M alatt lakás hirdetve.
    3. Garázsárak tényleg brutál, mi az anyósékét használjuk, amennyire tudom rendben tartom, és el lehetne adni kb annyiért, mint a lakást vettük anno (kisváros, aknás, villanyórás). Valószínűleg ki lesz adva, mert anyósnak nincs kocsija, tároláshoz sem fog kelleni. Árak: egyik rokon vett pár utcával arrébb ilyet, kb 10 éve, 1,5M Ft-ért...

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák