Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz Dexar007 #8313 üzenetére

    Ráérek addig. Ellesznek itt a walletben tovább is, ha kell. ;] Bár így, hogy a nehézség is majdnem dupla lett, indokolt a magasabb árfolyam is... Ez még a jobbik verzió, mert pl. LTC-nél csak a nehézség nő, míg az árfolyamban csak reménykedhetünk. :DDD

    (#8314) Geller_1972: Már megbocsáss, de mi a fenének kellene nekem az egekbe tolni a TC-t? A Toxic 280-am ha kell, 8K-s TC-vel hoz 850kh/s-et...
    Amúgy valami a számolgatásaiddal sem stimmel, ami a rendszermemóriát illeti, 2GB rammal hajtok win7-el egy minert 3db 7970-el, és szuperül mennek. Persze, ehhez pengére be kellett lőni a rendszert, nem vitatom, nem is ajánlom ezt másoknak, de így jól belőve sebességvesztés nélkül megy hibátlanul 2 hónapja. TC 8K-n itt is.

    Nem vitatom, hogy idővel az lesz, mint a BTC-nél, ahogy írod is. Ami viszont nem mindegy, hogy milyen gyorsan fogják az ASIC-ok ellehetetleníteni a VGA-kat. BTC esetén is még elég sokáig mentek együtt az ASIC-ok a VGA-kal, én csak azt írtam, itt szerintem ez még több idő lesz, ami végülis a VGA-s bányászoknak jó hír.

    Az is tény, hogy a kisebb coinokban van rövidebb távon a legnagyobb potenciál. A totális bukásra, és a busás profitra egyaránt. ;]

    (#8317) Tenken: Köszönöm a részletes magyarázatot! Így már sokkal jobban értem, miért olyan a hozzáállásod, amilyen. :R Azzal tökéletesen egyetértek, hogy a Dogecoinos hakkert ebbe belekeverni, meg az Amazont egy nagy baromság, azt olvasni is fájt, mekkora inkorrekt hülyeség. Azzal is egyetértek, hogy ha valaki beképzelt, és azt hiszi, pénzen mindent meg lehet venni, az antipatikus. Nekem is. Ugyanakkor az éremnek ott a másik fele is, hogy az internet névtelenségét kihasználva valaki nevével és hírével visszaélni még heccből is legalább ekkora görénység, nemhogy anyagi hasznot húzva belőle.

Új hozzászólás Aktív témák