Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz htc07 #7446 üzenetére

    Én, de én egységesen 24 órás UTC időt követelek az egész hétköznapi világra, nem csak a nemzetközi horderejű és valós ideőben zajló dolgokra. Szerintem kész őrület, hogy a mai világban még mindig fontosabb, hogy 12:00 környékén legyen a nap az ég tetején (mert azért lássuk be, elég durva becslés ez a 24 időzóna a föld körül, ha már ennyire ragaszkodunk hozzá --- a téli és nyári óratekergetésről pedig ne is kezdjünk beszélni, mert már így is ideges vagyok, de ugye ez is szépen arconcsapja ezt a makacs déli tizenkét óra dolgot... ;]), mint hogy világszerte egységes legyen az óraállás, ne kelljen időzónák közt számolgatni semmit még úgy se, hogy kirakok a falra 6 kakukkosórát, vagy 8 számlapot a Windows 8-ban. :P Szerintem sokkal logikusabb lenne megjegyezni, hogy a föld mely részén mikor kelnek a robotmunkások, mint hogy megjegyezni, hogy náluk mit mutat az óra, és abból visszaszámolni, hogy akkor nálunk mit mutat, amikor ők kelnek. :DDD

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák