Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinu

    senior tag

    Elkészült végre a rig-em. Február 20 körül kezdett el érdekelni a bányászat, másnap rendeltem 3 db ASUS TUF 1660 supert, amit még aznap le is szállítottak, 165k/db áron. Ekkor még azt hittem könnyű dolgom lesz :D
    Vettem HA-n egy h110 pro btc + lapot, amit 3* is eladtak alólam, majd végül még jól le is húztak és odaadták 85 pénzért. Nem probléma, benyeltem.
    Vettem szintén HA-n 3 db risert, amiken nem működik a sata csatlakozó, illetve az egyikben nem volt 1x... :D
    HA-n vásáoltam a rig keretet is, 14k volt, szerintem nagyon megérte, jól van összerakva.
    Azóta beszereztem még 2db palit 1660 super-t az aqua-ból, illetve HA-n vettem egy ASUS TUF 1660 S-t és egy Gigabyte 3070-t.
    Tápból egy Evga G3 850 Gold+ és egy Evga G5 850W Gold-ot rendeltem, amiből a G5 nem működött, ezért az asztali PC Evga 650 Gold-ot tettem be. Láttam itt többek véleménye az, hogy inkább 1 nagy táp legyen, mert akkor csak 1 dolog van ami elromolhat, nekem az az álláspontom, hogy jobb a 2, mert ha 1 bedöglik akkor még mindig ott van a másik amivel a fél bánya működik. Amúgy sem találtam normális 1500+ tápot...
    Persze azt nem tudtam, hogy ha 2 tápot használok akkor kell egy elosztó is, szóval azt tegnap rendeltem, ma hozták.
    Közben megérkeztek a Riserek is Lengyelországból, v009, jó minőségűek, nem úgy mint amit HA-n vettem.

    Azért kezdtem építeni, mert érdekelt a dolog, és ha még pénzt is kereshetek vele az tök jó.
    Az össz hitel állományom 6,5%-nak megfelelő összeget költöttem el, és bőven fedezi a törlesztőt, valamennyi még marad is.

    Bocsánat, hosszú lett, de örömömben le kellett írnom...

    No Future

Új hozzászólás Aktív témák