Új hozzászólás Aktív témák

  • Sondi1986

    addikt

    válasz cuko #28244 üzenetére

    Elég sokat olvastam a témában és az nvidiáknál igan is számít milyen memória van a kártyán, mivel az Samsung 14nm gyártja a chipeket ezáltal az idei samsung memóriák modulok 9Ghz-et bírnak, és ezeket teszik rá a kártyákra visszavett 8Ghz-es órajellel.

    Nekem 3db 1060-om volt, mindegyik samsung ramos, a tavalyi giga 1060-as csak +800Mhz-et bírt.
    De az ide 1060-as kártyák +1000-et, ment volna feljebb is ha engedi a csúszka.
    Ja és ez a +1000Mhz azt eredményezte hogy nálam 25,3Mh/s ment.

    De elkövettem a legnagyobb hibát hogy eladtam a kártyákat mikor megláttam hogy az ETH 130$ alá süllyedt.
    Ma már nagyon bánom, ráadásul szarér húgyér adtam el őket. :B

    Gondoltam picibe de visszaszállok a bányászatba egy 1070-nek.

    Abban bíztam ha egy gyártó hiper szuper prémium minőségű kártyát veszem meg megtisztel avval hogy Samsung memóriát tesz rá, csak mert olvastam hogy 34MH/s felett mennek azok a példányok.

    De itt is jól megszívtam mivel mikron memóriás és +500 főlé nem tudom vinni 31Mh/s képes. :((

    Ja még annyit hogy a Hynix asszem 20nm gyártja a GDDR5 memória moduljait. Mikor meg asszem 28nm, azért van hogy tavaly egyes mikron memóriás kártyák alap órajelen is fagytak.

Új hozzászólás Aktív témák