Új hozzászólás Aktív témák

  • Apamaci

    újonc

    Sziasztok srácok!
    Egy hete vettem egy LG 49UJ6307-es tv-t. egy FullHD 40-es Samsungot cseréltem le, ami becsíkozódott. Azt vettem ésdzre, hogy a tévé képe néha megdöccen egy kicsit. A képbeállítások közül az eredeti nevűt használom, aminek a fényerején és háttérvilágításán változtattam csak. Kábelről nézem (TARR kft, digitális adás) a tv-t, és főleg a Duna world HD és a Mozi+ HD adásain veszem észre. Nem pixeles, mem fagy ki, hanem egy 10-ed másodpercre megakad (megdöccen). Van egy régebbi 82-es FULL HD samsungunk a gyerekeknek, és azon ugyan az a a tv adás egy kicsit korábban megjelenik, és nem is akad. Az Lg blue ray lejátszóról átjátszott, vagy a tv USB-jébe bedugott pendrive-al ugyan ez a helyzet. Van hogy egy 10 részes sorozatnak semmi hibája, de van, hogy egy film 20-30 másodpercenként döccen, (720*302 MKV 1,4 GB). Persze másik tv-n nézve semmi baja. Wifin a 4k-s youtube video sem döccen meg. Mi az optimális filmnézési beállítás?
    ?
    ?????
    Valami képjavító, felkonvertáló program lehet a ludas? Hol lehet letiltani? Mit kell elállítani?
    Azt olvastam, hogy a képvariációk kövül a játék mód beállításban nincs semmien szoftveres varázslás. Arra állítva nem döccen a kép. Csak K......va Sz......r.!!!
    Ez így drága játék 180.000 Ft-ért.
    Kérlek benneteket segítsetek.

Új hozzászólás Aktív témák