Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Dhampir #2461 üzenetére

    Én azért vettem az Y580 -at, hogy kiszolgáljon "végsőkig" el nem akarom adni... most belerakok mindent amiből a "maxot" tudom kihozni (kompatibilitási / gyorsasági)
    Gondolok itt a RAM és HDD -re.

    Jelenleg van benne SSD (OP-Systemnek elég ami bennevan
    HDD az 1 (sz**r ahoz képest amit kinéztem bele... (750GB Seagate Momentus XT 2.5" 7200rpm 32MB SATAIII 6Gb/s) --> ezzel a célom az SSD (mSata III 6Gb/s) és az említett HDD közti "6Gb/s" sávszél (kommunikáció)

    A RAM meg 2 x 8GB = 16 GB (max amit támogat) - 1600 MHz -s elég bele...

    Így hirtelenjébe erre gondoltam... :K

    A gyári HDD -t (1TB) meg befogom USB -s HDD -nek és TV -re kötöm...
    ezzel: Thermaltake ST0024Z Silver River 5G 2,5" külső HDD ház USB 3.0 Fekete

    Aztán nehogymár ez ne szolgáljon ki "pár évig" engem... az kéne még... ! :DDD
    Megbízom benne... Asus -ba is megbíztam és majdnem 4 évig koptattam (nagyon is).. (még mindig megy , csak HDD "kopott" el , de még nincs kicserélve :) )
    Az a gép úgy ment, hogy már "bekapcsolásnál" (2-3 év után szinte napi 24hr -be ment , 8-10 hr -t game futott rajt...) bekapcsolt a CPU venti... szóval lol (maxon ment kb.)

    Ahoz képest az Y580 -nak a hütése / venti systeme istenkirály szerkezet...
    Meg az Asus csak Core 2 Duo volt nem i7 :D :B

    L

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák