Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    Topikgazda

    válasz vans? #24278 üzenetére

    hazastars kozeli hozzatartozo, testver is, egyenesagi nyilvan
    de anyos/apos az nem jatszik... az mukodne hogy csak egyikotok neven van ingatlan es mind2 arra van felhasznalva, de az nem hogy olyan ingatlanra ami az egyiknek nem kozeli hozzatartozoja (itt ugye azt nem lehet eljatszani, hogy hirtelen a te szerzodeseden a hazastarsad lesz a kedvezmenyezett, mert az alltam csak 1 szerzodes utan jar, es van egy sajatod)
    Az mondjuk lehet, hogy ha valamelyikotoknek van olyan testvere, aki atfedo idoszakban nem hasznalta fel a kedvezmenyt, akkor a testvert megjelolni kedv-ttkent es attestalni ra a multban szerzett alltamokat virtualice, meg a hazastarsen a masik felet aki igy felszabadult, es igy a szulok ingatlanja mindketto alltamigenylonek kozeli hozzatartozoja, de egyreszt nem vagyok biztos benne hogy kepes lenne atmenni az adminisztracion (es dija is van sztem, sok evvel korabbinal az atiratasnak is), szoval hiaba egy elvi megoldas, ennel me'g az is valoszinubb a gyakorlatban, hogy keresztben kertek szamlat aztan veletlen nem jo helyen lesz felhasznalva (khm).

Új hozzászólás Aktív témák