Új hozzászólás Aktív témák

  • ---Lasali---

    Közösségépítő

    válasz Runner_fxr #55359 üzenetére

    Amit most leírtál, szerintem minden kerékpár boltos tudja. Mindegyikőnk küzdik ezzel az általános elmebajos felfogással.. értetlenkedik meg felb*ssza magát a bolt előtt, hogy MI KERÜL EZEN ENNYIBE?! Miközbe a legújabb samsung G nemtudom mi a bánat ott van a kezébe, amit most vett a trémobilban 160 ezerért meg kifizet havonta 10 ezreket telefonszámlára. Én volt amikor visszakérdeztem, hogy és azon a telefonon mi került annyiba? És akkor nézett, nem tudta megmondani.. gép fossa másodpercenként hozzá az alkatrészeket, fejlesztési költség esetleg, de akkor is túl vannak árazva, azok is.
    Hányan jönnek be új 10-20 milliós autókkal.. hogy biciklit szeretnének, aztán mikor mondasz 120 ezret, koppan az álluk.. nem is értem.. autóra nem sok a 20 millió.. Volt aki hétvégén jött vadi új G mercedessel, hogy ő kerékpárt szeretne venni, hol lehet, mondtuk hogy jelenleg sehol, mert mi is, és minden más bolt a környéken zárva van, jöjjön vissza hétfőn. Hétfőn beállított 2 biciklivel, amit az OBI-ban megvásároltak, mert az nyitva volt! És hogy ott azt mondták hogy ezt üzembe kell helyezni, oké, otthagyta a biciklit, az egyik hajtókarban a pedálmenet olyan ferdén volt megfúrva, plusz oválisra is, hogy nem lehetett bele tenni a pedált.. mondtam neki hogy vigye vissza, nem érette, mondtuk neki ketten hogy vigye vissza, akkor sem értette, fel volt háborodva, de nem az OBI-n hanem rajtam. Komolyan nem értem néha az embereket, de már megszoktam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák