Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Először mentem egyedül erdőzni sötétedés után, 3 lámpát vittem, ebből 1 megdöglött az erdőbe érve, a másik fejlámpa, fél óra után kezdett haldokolni, ekkor fordultam vissza, és az utolsó 1 km-t úgy tettem meg hogy szinte semmit nem láttam vele 2m után, a harmadik meg egy hátsó villogó volt.
    Ennek ellenére elég izgalmasra sikerült, mert azon az úton amit ismerek mint a tenyeremet, úgy mentem keresztbe kasul, mint egy részeg, mert nem láttam azokat a pontokat amihez viszonyítani szoktam merre megy az ösvény. (itt nyilván levéllel teljesen belepett ösvényekre kell gondolni), sajnáltam hogy vissza kellett fordulnom, de érdekes út volt.

    Az érdekelne, hogy van valami vállalható lámpa ami kormányra megy, nem cseszi össze a vázamat a buta nagy akkupakkal, és kb 10kba kerül?
    Köszi

    Az kimaradt, hogy nem DH-zni szeretnék éjszaka, csak tekerni egy jót, anélkül hogy vakoskodjak, teljesen átlagos tempóval tekerni, lehetőleg minél inkább szórt fényt adjon, amit a spot fejlámpámmal kiegészítve használnék.

    [ Szerkesztve ]

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák