Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz jjeahh #134470 üzenetére

    Egy kamera van (P9 Lite), annak is örülök, ha tiszta a lencséje. :B Majd a következőn már biztos lesz több kamera, azzal szórakozhatok. Egyébként már akkor is jót csinál, ha van hova lerakni, vagy megtámasztani. Mert ugye szép kép a hegytetőn van, ott meg általában magasabb a pulzus, és előfordul, hogy remeg a kezem. :U
    Ma láttunk 4 szarvast a bokrok között, a bikának a feje szerintem 2 m magasan volt. Olyat bőgött, hogy haverom azt hitte, traktor jön oldalról, én meg azt, hogy ő böfögött előttem. Pont úgy futottak ki az erdőből át a mezőn egy kanyar után, hogy nem láttuk őket rendesen. Ilyenekre jó lenne egy kamera a bringára. Meg amikor meséli, hogy száguldozás közben az úton keresztben van egy ásott árok, mellette meg a vaddisznótetem. Gondolom valami vadászati csapda, ami majdnem montist is fogott. :F

    StLui: mindenkinek jó a kóla, csak ki kell rázni a szénsavat (angolul flat cola). Tele van cukorral, meg koffeinnel, ami megpörget, és nem szilárd, tehát nagyon emészteni sem kell.

    [ Szerkesztve ]

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák