Új hozzászólás Aktív témák

  • Kávé Kálmán

    tag

    válasz fragola.6035 #97951 üzenetére

    "Úgy látom, hogy már csak Te nem érted, hogy mi itt a probléma. :O :O :O Nem az üres csapolás alatti hőstabilitás!!!"

    Elolvastad az utolsó válaszom? Törvényszerű, hogy ilyen gyorsan áll vissza a beállított hőmérsékletre. Ha elgondolkodtál volna, Te is rájöttél volna. Sokkal többet tanulnál, ha Magad jönnél rá. Adjak fogózót? Pont az üres csapolás alatti szabadesésből (mármint, hgy miért történik) kéne rájönni, hogy miért áll helyre a hőmérséklet aztán ennyire gyorsan. Látod, mindenki arra vár, hogy Te találd ki, hogy az nagy kupac szar, mitől kapja össze magát ilyen eszeveszettül gyorsan. És ez a "megélhetési" tanácsadó kávésceleb miért "hazudik" ilyen szemérmetlenül az arcunkba. A Föld pedig nem lapos, és ezt az Armstrong is látta, mert eljutott a Holdra. Miért népszerűek az összeesküvéselméletek?! Miért egyszerűbb egy Simonellinek hazudoznia tanítania egy pidet, amikor annál sokkal egyszerűbb jól megcsinálni. Meg is csinálta. Jól (szerintem). Na, én egy türelmes ember vagyok. Várom a megfejtést. A Hoffmann meg hiszi-nemhiszi, kurvára ért a gépekhez. Nemcsak a reklám miatt van rá szükség.
    Szerintem, már csak Te nem érted, miért történik mindez... hmmmmm.....gondol-gondol.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák