Új hozzászólás Aktív témák

  • Parci

    HÁZIGAZDA

    válasz qvik27 #74651 üzenetére

    tökre egyetértek. őszinte leszek, mi az elsőnél olyan szinten talajt vesztettünk anyafejjel, tényleg 1-2 év kellett, mire kialakult az új életünk, pontosabban az kialakult azonnal, de évekig csak loholtunk magunk után és a korábbi tökéletes harmónia helyett kapartunk, míg nem végül megtaláltuk mi is a helyünket az új világban és tényleg boldogok is voltunk. stressz nem igazán volt, inkább csak hiányérzet, állandósuló átmeneti állapot.

    másodszorra már szilárd talajon álltunk, mindhárman vártuk nagyon márkot és most is minden rendben. vincének persze nem, most ő vesztett talajt, de erre írtam, hogy szerintem ez megúszhatatlan, egyszerűen nem lehet egy első gyereket a következőre felkészíteni. majd feldolgozza, mi meg nyilván segítünk, én például be vagyok parancsolva mellé éjszakára minden nap, ha pisilni felkelek, azonnal kérdezi, hogy ácsi, hova lesz a séta... :DDD

    a négy gyerekhez egyébként minden elismerésem (tudom, nincs rá szükséged :DDD, de azért a négy gyerek szuper dolog és hatalmas odaadás és meló is egyben), klassz lehet.

    mi minden terv szerint megállunk a kettőnél, sajnos későn kezdtük ahhoz, hogy igazán nagy család legyünk. meg, nem is biztos, hogy bármelyikünk elég tyúkanyó alkat hozzá. viszont így is teljes a harmónia. :B

    dicranum scoparium + genista pilosa = :)

Új hozzászólás Aktív témák