Új hozzászólás Aktív témák

  • Keresztapper

    senior tag

    válasz Parci #54527 üzenetére

    Pörkölve csak ezt a blendet, meg a burundit, és mindkettő fantasztikus volt szerintem a maga nemében.

    Zölden burundit pörköltem eddig 1 kg-ot, amiből mind a 4 batch kurvajó lett, most meg egy el salvadort nyúzok, amiből csak az első adagon vagyok túl. Ezt sötétebbre vettem a még a Brando-tól vásárolt zöldön szerzett tapasztalatok alapján, de így nem annyira izgalmas. Olaszosnak kiváló lett, tényleg hibátlan kakaós-mogyorós íz, de savak nincsenek benne. Holnap bontom a következő tasakot, amit világosabbra hagytam, egy hét múlva meg amit tegnap pörköltem, még világosabbra. Ez utóbbit tegnap meg is kóstoltam, mármint elrágtam egy-két szemet, és ebben már bőven ott lesznek a savak, amiket hiányoltam. Már csak azért is bízom ebben az El Salvadorban, mert pörkölés közben még semminek sem volt ennyire finom aromája., összetéveszthetetlenül vajas-citromos piskótaillattal töltötte be a helyiséget. Az íze viszont biztosan nem citromos lesz. :)

    Most, hogy a Brando ilyen csúnyán megemelte az árait, szerintem végigpróbálom inkább a Danettit, elég jó minőségűnek tűnnek a zöldjeik. :)

    [ Szerkesztve ]

    http://palscoffeetech.com/

Új hozzászólás Aktív témák