Új hozzászólás Aktív témák

  • jbnd-007

    tag

    Hát ilyen nehéz döntési helyzetben már régen voltam. Ugye múltkor panaszkodtam, hogy szar szemét kódon kell dolgoznom, amit indiaiak tákoltak össze és eldöntöttem, hogy felmondok. Hétfőn lenne a felmondás napja. Amikor a gép előtt ülök, akkor egyértelmű, hogy utálom az egészet és depis vagyok tőle. Amikor hétvége van vagy mint most, szabadságon vagyok, olyan vagyok, mint a nemi erőszakon átesett áldozat: az agyam kitörli a kellemetlen emlékeket és elkezdem győzködni magam, hogy nem is olyan rossz ez.

    Józan ésszel tudom, hogy primadonna vagyok és 50 felett sose fogok találni még egy ilyen klassz igénytelen fos helyet :D , ahol a vakok földjén félszeműként is király lehetek és szinte minden erőlködés nélkül kapok 1.6M bruttót. Nekem a szakmai fejlődés már nem fontos, így "csak" a szakmai büszkeségemet kell lenyelnem még egy évig és akkor bőséges tartalékkal vághatok neki a nyugdíjas korig hátralévő 10 évnek.

    Mi a fenét csináljak? Hogyan lehetne leszarom módba kapcsolni egy olyan rendmániást, mint én?

Új hozzászólás Aktív témák