Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz waccamár #294206 üzenetére

    Rugózás nélküli tömör gumikkal rendelkező (tehát baromira rázós) rolleren használom átlátszó tokban levő telóval. Tökéletes, ami a fogás biztonságát illeti. Azt olvastam, hogy a gimbal kamerákat nem javasolják ilyen járművekre mert idő előtt elromlanak. Inkább az elektronikus stabilizátoros cuccok ajánlottak, pl. akciókamera, amiben semmi mechanikai mozgás nincs. Azt nem tudom milyen van a telóban amire kérdezted.
    A mechanikus mozgással működő stabilizátort is arra találták ki hogy tegye a dolgát, nem hiszem hogy pár km alatt baja lehetne. Egy ismerősöm Olympusra tett föl egy 500 mm-es tükrös obit, és azt mondta hallotta a szenzor csattogását, ahogy a kezében mozgott a gép. Nem tudom mennyire tervezték ezt meg a gyártók, hogy a szenzor mozgásának szélső értékeinél hogy állítják meg, puhán vagy nekiütődik valami gátnak. Gondolom erről nem nagyon adnak ki információt, ha a garanciaidőt kibírja, akkor nekik már jó,

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák