Új hozzászólás Aktív témák

  • Gondwana

    addikt

    válasz Schuby #47293 üzenetére

    Modem belemehet, de csak whitelist-mentesített BIOSszal, meg lehet, hogy egy kicsit mókolnod kell a driverekkel. (Nálam HP eredetű qualcomm gobi2000 van az X201-ben, főztem hozzá Access Connectionst, úgyhogy kapcsolgatni is tudom, illetve egy orosztól kaptam hozzá főzött drivert, mert a HP driver azért sír, mert nem HP a gép, a Lenovo driverben meg nem elég az inf-ben átírni a HW-azonosítókat)
    CPU: ha neked megéri a komolyabb fűtés meg az árkülönbség a bizonyos alkalmazásokban elérhető akár 10% teljesítménynövekedés, akkor előre. Én nem biztos, hogy cserélnék. (A T60-ammal is leállítottam a FrankenPad projektet, mert a T61 lappal nem nyerek annyit, amennyibe kerülne, meg hát azért bukom az IrDA-t is, ami egész jó játék a Palm m515-ökkel, amikből nemrég vettem 15€-ért egy marékkal, Lightroommal 10MPix CR2 fileokkal elviselhető ( = 3-5sec lapozási idő) sebességgel használható, akkor meg már minek... Egyébként is fényképezőgépet kell venni, még egyet...)

    ... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Új hozzászólás Aktív témák