Új hozzászólás Aktív témák

  • azbest

    félisten

    válasz hcl #115190 üzenetére

    Androidos fejlesztésnél már határeset volt, de csak mert virtualizált telefonokkal toltam, azokkal meg gyorsan elfogy a 16GB ram. Gondolkodtam anno a w530-ason is a 32GB ram miatt, de végül maradtam ennél. Az utóbbi években meg nem mobilfejlesztést tolok, bőven jó a gép a mostani feladatokra. Lokális fordítás nem vészes, amúgy sem optimalizált több szálra a buildrendszer ennél most (legacy projektek). Nameg a nagyobb rendszereknél nem a helyi gépen fut a környzetet, max próba buildet csinálok lokálban. Remote debugginggal nézem a távoli környzeteket, jobb esetben jobok készítik a buildeket és környezeteket a szervereken.

    A munkahelyi dell vostroktól meg nem vagyok elragadtatva (se dokkolás, se több monitor, fhd-re korlátozott hdmi)

    De amúgy az tényleg durva, hogy 10 éves lesz lassan a gép és még teljesen jó. Látszik, hogy évekig nem volt igazi teljesítménynövekedés nyers cpu erőben. Csak plusz utasításkészlet kapcsán és multimédiás dolgokban voltak jobbak. Talán 10-11 generációnál kezdenek már elhúzni tényleg. Szóval még 1-2 év talán benne van, hátha kijön valami jó gép.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák