Új hozzászólás Aktív témák

  • jenko

    tag

    Sziasztok, hdd probléma, csak hosszú a bevezetés:
    Nyomtatni szerettem volna, de nem volt bedugva a nyomi (HP LJ1010) usb-je. A bekapcsolt állapotban lévő nyomtatót csatlakoztattam, mire az elküldött anyagot kinyomta, viszont ettől a pillanattól kezdve a gép belassult, néhány másodpercenként akadozni kezdett (még az egérmozgás is szaggatott!). Mindenesetre ezekután otthagytam a gépet letöltésre vagy két órára. Hiba volt.
    Mire visszatértem, vagy 100-szor indíthatta újra magát, a wint betölteni nem tudta. Safe mod sem műkszik.
    Live xp-t beraktam, boot cd-ről, tcmd látja a ''d'' partíciómat, a rendszert nem!
    Kivettem a vinyát a gépből, beraktam másikba slave-re jumperelve. A teljesen más gép rendszervinyójáról win betöltés közben kifagy ha benne van az én vinyóm, ha viszont kiveszem tökéletesen működik.
    Hogy tudjam lementeni a megmaradt d partíciómat?
    Live xp alatt nem működött a pendrive-om, pedig már arra gondoltam, hogy a teljes adatmennyiséget úgy fogom leszedni.
    DOS? de az meg nem kezel ntfs-t csak vmi furfanggal, huhh de ideges vagyok :(((

    Tudtátok, hogyha a ''mama'' szó betűi közül egyet elvesztek, hármat meg megváltoztattok, azt kapjátok, hogy ''sör''? Csodálatos, nem?

Új hozzászólás Aktív témák