Új hozzászólás Aktív témák

  • TuTa86

    tag

    Sziasztok!

    Hosszú lesz és ömlengős. :K
    Van egy tapasztalásom amit szeretnék veletek megosztani és ennek fényében szeretnék javaslatot kapni a vásárláshoz. Amin a “teszt” zajlott: NAD T758 V3i, az említésre kerülő kábelek és a végén egy Klipsch SPL120. Kértem kölcsön egy Audioquest Husky sub kábelt, ami átmenetileg váltotta az én Oehlbach NF214-es kábelemet. Első benyomásom az volt, hogy kevesebb a sub tartomány…egy-két film elteltével viszont arra lettem figyelmes, hogy választékos és kifejező lett a mélynyomóm, értsd.: egy csomó féle mélyhangom lett. Nem csak dübögött a sub, hanem puffant, durrant, remegtetett, élesen robbant, testesen robbant. 1,5-2 hét használat után visszakötöttem a saját kábelem, ekkor tudatosult bennem igazán a fentebb leírt tapasztalás, konkrétan nincs kedvem filmet nézni. Meg is született az elhatározás, hogy vennék egy másik sub kábelt de nagyon sokallom a több, mint 100.000Ft-ot a Husky-ért. Van esetleg valakinek konkrét tapasztalata más, olcsóbb de olyan vagy jobb sub kábel terén, mint a Husky? Néztem pl. Hidiamond sub kábelét. Köszi ha végig olvastad. :R

    Jótündér, a kívánság az kívánság! Hajolj csak szépen előre!

Új hozzászólás Aktív témák