Új hozzászólás Aktív témák

  • Kephamos

    addikt

    Üdv!

    Próbálkoztam a hi-fi topikban, de kellett egy kis idő, mire leesett, hogy valószínűleg nem jó helyen próbálkozok. :)
    ~120 centis Samsung tévéhez keresek rendszert. A szoba viszonylag kicsit, kb 20 m^2 és régi építésű társasházban található, ezért fontos volna, hogy viszonylag kis hangerő mellett is szépen szóljon, nem szeretném a szomszédokat az őrületbe kergetni. A TV HDMI-n keresztül csatlakozik PC-hez, arról mennének a filmek.
    Ezen kívül még azt szeretném, hogy iPhone-ról könnyen tudja (Spotifyról) zenét lejátszani valamilyen vezeték nélküli protokollon keresztül, mondjuk Airplay vagy Bluetooth, főként rockzenét hallgatok. Audiofil hajlamaim vannak, viszont azt már beláttam, hogy jelenleg nem engedhetek meg magamnak egy olyan rendszert, ami kielégítené az ilyen irányú igényeimet, szóval mondhatjuk, hogy egy átlagos, jó zenei képességekkel megáldott rendszer megfelelő volna nekem.
    Kb mennyiről indulnak az olyan rendszerek, amik nekem megfelelnének? Nézelődök pár napja, de egyelőre elég nehéz átlátni, hogy mi,merre.

Új hozzászólás Aktív témák