Új hozzászólás Aktív témák

  • Squirrel

    őstag

    válasz Norbi 72 #91152 üzenetére

    A mai napot nem, múlt héten rágtam át magam x ezer hozzászóláson, akkor nem sokat találtam az Azur 751-esről. Emotiva az visszatérő motívum ebben a topicban, róla is megoszlanak a vélemények :-) Sajna nem egyszerű megoldanom a rendszerek egyidejű meghallgatását, mert nem vagyok Mo-on, de ha megyek haza, jó lenne már egy tervvel rendelkezni. Közben találtam egy NAD M25-ös végfokot is elég klassz áron, ez a baj, hogy elgurul a gyógyszer, aztán a végén megkérdezem magamtól, hogy ugyan már, kihasználnék-e egy M25-ös végfokon alapuló rendszert, ahhoz kell még proci, ezekhez illő hangfalak, kábelek.... Most azért egy ilyen rendszer árának a harmadából kijön egy Emotiva-s cucc, viszont ez a CA is elég jó árban van ugye hírdetve....

    Sanci38: szerinted akkor az Emotiva a jobb választás? Hangfalakon, kábeleken tudom, nem szabad spórolni :-) viszont a tápkábel-lel kapcsolatban mi a helyzet, hogy ez a rendszer amerikai, megveszem Mo-on (milyen szabványú tápkábelt kapok?) de utána Svájcban használnám, ahol megint más a dugasz?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák