Új hozzászólás Aktív témák

  • xtremetuning

    addikt

    válasz Peak #9107 üzenetére

    Akkor félreértettél. :( Max. a hszed hangnemében válaszoltam. Nincs problémám veletek kétkedőkkel.
    A bajom csak az, hogy úgy véleményeztek, hogy a közelébe nem jártatok ezeknek a cuccoknak. Mindegy, hogy milyen okokból pénz, idő, akarat hiányában. A lényeg, hogy
    ültök otthon és megmondjátok a tutit a karosszékből. Persze mi vagyunk a hülyék, mert csilliókat költünk kábelekre, de ti hátradőlve megmondjátok hogy hiába. :N
    Honnan a retkes f.szomból tudjátok ?????
    Mert én együtt élek vele nap mint nap. Építem x éve és beleöltem rengeteg munkaórát.
    Teszteltem nagyon sokat. Vettem a fáradtságot és bejártam az országot, hogy más rendszereket is meghallgassak.
    A nejem hazajön és az ajtóból beköpi : - mitől lett jobb a hang ?
    Biztos placebo nála is :R

    Én elhiszem, hogy szerintetek az egész humbug és lehúzás, de ÉN mondhatok véleményt, hiszen kipróbáltam. Ti ??? Olvastatok a neten ? Beszéltetek a rokonnal, aki már épített hi-fit ? És ? Hol van egy szinten egy céggel, aki 10-20 fős mérnökgárdát tart, milliárdos szobába teszteli a legyártott-fejlesztett kábel hatását ? Én hiszek a diy-ben, nem is akarok leszólni senkit, de nekem meg Parci rokona nem mérvadó. ;]

    ...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

Új hozzászólás Aktív témák