Új hozzászólás Aktív témák

  • mivamma

    senior tag

    válasz Sasi82 #90230 üzenetére

    Most sikerült csak összezavarnod igazán ;]

    Panasonic SC-PT160: ez egy egybeépített házimozirendszernek mondott "valami" (nem megbántani akarlak), tehát ebben van erősítő is, vagy rosszul gondolom és csak a hangfalai vannak meg ennek a rendszernek. A "jet" dugót szintén nem értem.

    Szeretnél még rákötni egy sony lejátszót is, ezt értem, akkor gondolom jó lenne ha lenne HDMI bemenet, vagy csak ezt az egy lejátszót szeretnéd rákötni és akkor nem is annyira fontos a HDMI, majd koax/optika megoldja.

    Szeretnél lemezjátszót is hallgatni rajta, tehát kellene phono bemenet is. Ebben nem tudok segíteni, nem is nagyon tudom, hogy van-e manapság ilyen bemenet a HM vasakon.

    És akkor végezetül a fekete leves ;] : azok a hangfalak amik neked vannak, sajnos semmilyen mértékben nem alkalmasak házimozira, sőt szvsz sokat rontanál, ha vennél hozzájuk egy viszonylag olcsó/belépő erősítőt.

    (#90233) cain69 : akkor nem csak én vagyok ilyen ;] . (autó 25 %, lakás 15% :C ). Ha nem lett volna még így is jó az eladónak, gondolom nem adja oda.

    [ Szerkesztve ]

    " Aki legény éjjel, legyen nappal is éjjel! "

Új hozzászólás Aktív témák