Új hozzászólás Aktív témák

  • kabar

    senior tag

    válasz BBéci #79214 üzenetére

    Egyrészt azt a mondatot poénnak szántam, annak mutatva fricskát, hogy a házimozi topikban valaki azt lesajnálóan elismeri, hogy az Onkyók jók házimozira (másra szerinte nem). Én erre írtam, hogy a Denonok házimozi erősítők meg jobbak sztereóra (házimozira nem, a túlzás eszközével élve+smiley). Csak nem akartam ennyire szájbarágósan, mert arra gondoltam, hogy az intelligensebbek értik a poént és a helyzet nonszensz mivoltát, a többiek meg átfutnak egyszerűen felette, és csak a saját igazukat látják benne.
    Másrészt meg annak a véleményemnek adtam hangot, hogy a általam hallgatott Denonok szívemnek kedves zenei stílusokban egyenletesebben szóltak, tehát ami az NR906-on rosszul szólt az jobban szólt a kis Denonon, ami viszont az Onkyon szólt jól az a Denonon már kicsit szürkébb volt, nem éreztem benne azt a hangulatot amit annak a zenei stílusnak érzésem szerint ki kellene váltania. (Erre mondtam, hogy az Onkyo válogatós, bár gondolom, hogy nincsen ilyen kifejezés) Házimozin hallgatva a két készüléket ez a kettősség eltűnt. Ott nem volt vita, de én ezt betudtam a kategóriakülönbségeknek is. De mint említettem én nem vagyok expert és ez is csak egy vélemény.

    [ Szerkesztve ]

    "Der erste Trunk aus dem Becher der Naturwissenschaft macht atheistisch; aber auf dem Grund des Bechers wartet Gott.“

Új hozzászólás Aktív témák