Új hozzászólás Aktív témák

  • Peak

    addikt

    válasz #09634560 #6888 üzenetére

    Igy van. Elégé szűkösre mértem ezt az álványt, de én építettem, terveztem, vágattam lapszabászaton bútorlapokat és szereltem/ragasztottam/csavaroztam össze SK. :)
    De kb. a hifiben megszokott 43 cm széles eszközökre lett kitalálva, a középső rész pedig 62 centire.

    A Polk CSi A6 éppen hogy befért a kis gumitalpakkal, de a trükk az, hogy az a középső polc csak fele mélységű, igy az erősítő oldalán a 2x9 cm, fölötte a 3 cm hely csalóka... mivel az erősítő hátsó felének teteje fölött már nincs semmi, teljesen nyílt, pont ahol a melegedős trafó van, ezért is van hátratolva picit, nem egysíkba tettem az erősítő előlapját az álvány első sikjával.

    A Technics deck-et 1994-ben vásároltam 25.990.- forintért, a nyári diákkeresetemből. :)
    Előtte vettem meg a CD-t 22.990.- forintért. :) Akkor még egy picit másképp voltak az árazások és keresetek. Voltam 17 éves, és apám teljesen hülyének és idiótának nézett, hogy minek kellenek ezek. :D

    [ Szerkesztve ]

    Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Új hozzászólás Aktív témák