Új hozzászólás Aktív témák

  • Tamoo

    MODERÁTOR

    válasz #98221312 #162892 üzenetére

    Nekem jelenleg 100Hz-en van a vágás, egyelőre csak a frontokhoz van végfok, de megírtam hogy nem érzek komolynak mondható előrelépést (bár a dinamika valóban jobb sztereón, de a mozit tekintve az összhatás nem változott különösebben). Igaz nem mozizom referencia hangerőn és az avr sem a gyengébb fajta. Ettől függetlenül majd a többi csatornához is szeretnék végfokot, mert fölösleges házimozi erősítő ha processzálásra nem használom. PC-be is azért fogtam bele mert szerettem volna egy jó bemérő rendszert és egy dirac-os vagy arc-os avr/procira-ra sajnáltam a pénzt, a jó ár/érték arányú megoldásokat keresem. De abszolút nem bántam meg a dolgot, sokkal jobban konfigurálható, több lehetőség van. Hangkártya is így jött a képbe, voltak vele előítéleteim, de teljesen jó. Úgy akarom felépíteni a rendszert, hogy többé kevésbé moduláris legyen, kisebb összegből cserélhető bármi ha megadja magát. Nem akarok használtan félmilliós cuccot magamnál tartani ami bármikor gazdasági totálkáros lehet, annyira nem vagyok eleresztve anyagilag.

    De megkaptam már ezért hogy "agymosott" lettem stb.
    Kábelekből AB-ztem már korábban eleged, hogy legyen egy kialakult saját tapasztalaton alapuló véleményem, nekem vdc van berakva, nincs szükségem jobbra. Inkább foglalkozom az akusztikával, korrekcióval/beállításokkal stb. ha van "fingreszelni" való szabadidőm. :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák