Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    jó reggelt Urak.
    Tegnap vettem egy fülhallgatót, egy Sennheiser fülest, -vezeték nélkülit, digitális wireless - ami számomra még 15-20 éve amikor csak álmomban volt olyan hangú rendszerem, mint most :D, nekem az isten volt mint "fülhallgató hang".
    át nagyon kiábrándultam , hiszen a CA+ELAC pároshoz képest, a hang huhaaa :Y de xar...
    okés, rájöttem hogy nagyon megnőtt au igényem a minőség irányába, ami itt a haladóba szerintem nem is olyan meglepő.
    viszont ami a kérdésem lenne, hogy veszek egy fülhallgató erősítőt, valami "komolyabbat" és arra gondoltam hogy a pre out aljzatra kötöm a kis erősítőt és veszek normális jack kábelt akkor van esély rá hogy kicsit jobb hangot kapok?
    meg hogy kell beállítani az avr-t hogy a pre out-on jöjjön ki hang? mert próbáltam rákötni de nem volt hang.
    azért nem volt, mert a pre out egy vonal kimenet és azért nincs hang mert kell az erősítő?
    tudjátok, sajnos nem vagyok még szakavatott a témában, de minden megoldás érdekelne hogy tudok kicsiholni az avrből olyan jelet, ami nem a füles alzatból jön, mert nem akarom elhinni hogy egy ilyen "komolyabb" fülesből csak ilyen "sajátságos" hang jön ki.
    Az ok miért kell füles olyan bagettel hogy le sem írom, viszont szeretném, ha ez működne.
    azért írok ide mert a ti véleményetekben jobban bízok.
    Ha úgy alakulnak az esetleges tanács hogy másik füles kell akkor átmegyek a fejhallgató topikba, de első körben a lényeg az az hogy jól értelmezem e a pre out kimenet elvét?
    előre is köszönöm nektek a tanácsokat, véleményeket :R

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák