Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz python1 #139308 üzenetére

    Értem amit mondasz, viszont az meglepett bogy a kábelek is 'színezik' a hangot. Eddig én ugy gondoltam hogy a kábelek minősége arról szol hogy ne rontson az 'eredeti' hangon, vagyis ne vegyen el, vagyha mégis, akkor minimálisan.
    Lehet tévedek, szokásom :D

    Nem várok egy avrtol sokat, de azert azt igen, hogy elerje minőségi kiszolgalasban - ezen kategória - egy 40 ezres CA erősítőt, vagy legalább járjon a közelében.
    Amit most hiányolok a 710bol hogy szinte magas es mély hangokat hallok, de a koztes tartomány 'hiányos' a sztereó erősítővel szemben. nehezentudom megfogalmazni amit érzek amikor zenélek, meg nem vagyok az értelmes megfogalmazasok embere. Ezt ti talán már tudjátok rólam ;]
    Egyszerűen az onkyo 710 sztereo hangját hiányosak, a mely hangját puffogosnak érzem, a magas hangok nem csilingelnek, hanem tompak a sztereó erősítővel szemben.

    De meghallom milyen a 900 es tuti irok róla egy kis házi szösszenetet, olyan 'parasztosat' ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák