Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    Csak alap minőségi igényeim vannak, tehát nem szeretnék valami "vérgagyit" illetve a rendszer sem kiván ennél jobbat. Nyilván mehetnék feljebb is, de nem szeretnék. Olvastam, hogy a amo J12 és Klipsh 12SW "ikrek", de most árban jobb az utóbbi és ha ezt nézzük akkor ennyi pénzért nem kapok jobbat, újonnan, használtakkal meg nem könnyű, megnéztem, meghallgattam néhányat, amelyik jó az nem makulátlan, amelyik az lenne az meg nem jó, legalábbis eddig ez volt. Lehet, hogy a következő megfelelne de nem szeretnék túl sok időt foglalkozni ezzel. 10SW-t hallottam, nem volt bántóan rossz, mivel 12SW olcsóbb ezért inkább azt választanám. Olvastam néhány tesztet és nem voltak olyan rossz véleménnyel, szóval lehet, hogy bevállalom. Még egy picit gondolkodom a témán ill. még olvasgatok, aztán meglátjuk.
    Lenne egy Velodyne Impact 10 is, használtan, lehet, hogy meg kéne néznem/hallgatnom.

    [ Szerkesztve ]

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák