Új hozzászólás Aktív témák

  • Jegesmaci81

    aktív tag

    válasz Ragadozó #109866 üzenetére

    Én mint laikus egyrészt azért tévedek ide amit leírtál. Kiemelt házimozi, megörülök, elolvasom az összefoglalót nem olvasom hogy itt nem kérdezhetek alap dolgot ezért kérdezek. Én kaptam is választ, KÖSZÖNÖM! DE! Honnan tudjam laikusként hogy mi alapkérdés és mi nem? Honnan tudjam hogy mi a belépő szint? Nekem pl a belépőszint az egybecuccok 50 ezerért. Persze ahogy nézegettem abból is vannak 3-4százezerért is. Tudom hogy nektek alap de én most azon agyalok hogy ha már tegnap a Harman/Kardon 171-est javasoltátok a 151 helyett akkor vajon milyen hangfalakat vegyek hozzá. Nem csak az a fontos hogy szép hangja legyen hanem az is hogy ne legyen túl feltűnő (nappaliba kerül) el tudjam normálisan helyezni stb. (arról szó sem lehet hogy a házimozinak alárendeljem a nappalit) Bizonytalan vagyok mert a 171-eshez én is beláttam hogy kevés a HKTS9-es. Főként mert a nappali is elég nagy. Ezzel szemben viszont mint tegnap is leírtam nem szeretnék sokat költeni rá mert úgyse lesz kihasználva. Persze ha már veszek akkor a rászánt pénzhez képest a legjobbat szeretném ezért fordulok hozzátok számotokra triviális kérdésekkel!

Új hozzászólás Aktív témák