Új hozzászólás Aktív témák

  • edima10

    tag

    válasz BBéci #33429 üzenetére

    Igen, olvastam. Gondoltam, csak nem sejtettem, hogy ezt a szabályt ennyire komolyan kell venni, elnézést kérek (egyébként jó kis olvasmány az összefoglaló, köszönet érte!) :)

    (#33431) zsoika:
    Sajnos az a helyzet, hogy nincs "Házimozi még lejjebb belépőszinten" , ezért itt kérek tanácsot, tapasztalatot :)
    Anyagilag ennyire vagyok képes, ebből próbálom kihozni amit lehet. Nincs félmillióm belépőszintre, bár lenne.
    Pillanatnyilag egy Edirol MA10D monitorhangfalon szól a tévé hangja és azon hallgatom a zenét is a laptopról évek óta :)
    Namost, ehhez képest nekem ez a fabatkát sem érő AVR (84e) és egy kb 150e (max 180e) körüli hangfalszett, amit megengedhetek magamnak, előrelépés. Nem várok csodát, de biztos jobban fog szólni, mint az Edirol :D

    (#33436) Jigsaw04, (#33430) dave118:
    Köszönöm a véleményeteket, akkor a Yamaha ezek szerint felejtős.

    (#33437) I'am Dony:
    Ez is hasznos válasz volt, köszi!
    Úgy érted, hogy arra falra nem raknál semmit, csak a tévét és a 2 álló hangfalat? Az nem lenne elég, ha a jobboldali legkisebb szekrényt máshová rakom és a szekrények középre rendeződnek? Így mindkét oldalon lenne egy 30 centis hely, ahova beférne egy padlón álló frontsugárzó, középre irányítva.
    Igazából a nagyobb (jobb, minőségibb? ) frontsugárzó a lehetőségekhez képest legjobb zenei hangzás miatt kéne, a térhatású filmhallgatás mellett.
    Egyébként kell egyáltalán a mélynyomó ide, vagy elég egy 5.0 is?

    Ez a TAGA márka mennyire ajánlott? Ebben az árfekvésben mit lenne érdemes venni?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák