-
IT café
Sziasztok kedves otthon barkácsolók!
A közelmúltban felmerült ötletek, reakciók alapján úgy éreztem, itt az ideje egy topik összefoglaló készítésének. Ugyanakkor a nyitó hozzászólás erre tökéletesen megfelel, így ezek után következzenek a topiknyitó fórumtársunk szavai:
Új hozzászólás Aktív témák
-
Essejó
veterán
válasz
Flowtation #71346 üzenetére
Fogsz egy másik kötő dobozt levágod az alját és keresztben a palástból kiveszel kb fél centit. Megtakarítod a falban lévő dobozt, és beleragasztod a palástot, a kivágás a körmökhöz képest 90°-ban álljon. Amikor meghúzott a ragasztó vissza rakod a konnektort. Vagy új doboz gipszelése amiben már csavarral rögzíthető a konnektor.
Az emberiséget ősidők óta két dolog foglalkoztatja: 1. Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?
-
Bile Demon
őstag
válasz
Flowtation #71346 üzenetére
Nekem is volt hasonló gond (csempére rácsempézés miatt nem fogott a köröm), de az alatta lévő dobozra se lehetett kiemelőt tenni, mert ez ilyen 40 éves panel doboz csavarhely nélkül.
Én fogtam és begipszeltem egy gyűrűt, amit egy új dobozról vágtam le.
Azóta is minden OK.
Az ALU - RÉZ átmenet is hibátlan. (a WAGO nem bírta előtte).Bruhe
-
Barret001
addikt
válasz
Flowtation #71346 üzenetére
Ha a doboz oldalai nem párhuzamosak(kifelé tágul) akkor ki is fog jönni mindig.Új doboz,új gipszelés.És a doboz külső széle szinest legyen a fal síkjával.
-
inf3rno
nagyúr
válasz
Flowtation #71346 üzenetére
+1, nekünk nem egy ilyen kiszakadt konnektor van. A körmös megoldás nagyon nem válik be. Nem tudom mit lehetne csinálni velük. :S
[ Szerkesztve ]
Buliban hasznos! =]
Új hozzászólás Aktív témák
- Kilenc képet osztott meg idő előtt az iPhone SE-ről a Spigen
- AliExpress tapasztalatok
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Mibe tegyem a megtakarításaimat?
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Politika
- Túra és kirándulás topic
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Autós topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest