Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz pjen #59486 üzenetére

    Nekem ezzel az elrendezéssel két konnektor között 1,5 méter lesz a legnagyobb távolság. Evidens módon ettől függetlenül kell majd egy-két túlfeszvédős hosszabbító nekem is (rejtve), mert mondjuk egy számítógép mellé nekem kell vagy 8-10 dugalj amit elég nehéz lenne esztétikusan a falon megoldani, főleg mivel lehet egy év múlva már máshol lesz a gép...

    (#59487) macilaci78: nekünk ez most nem opció sajnos nem tudunk élni a házban mielőtt felújítunk, így elsőre próbáltam meg mindent a jó helyre tervezni és tenni (jó ez már nem a legaktuálisabb tervem, azóta még történt változás bőven pl. egy jó plusz 100 m2-t kapott a műhely és egy új tetőteret, de most nincs időm újra kimentegetni a képeket a tervből), vagy ahol meg lövésem sem volt, hogy mennyi lesz az elég, oda pedig túlbecsülni inkább a szükségest. :B

    Maga a ház 110 m2 + a műhely 45 m2 + a fészer 61 m2 (ide is jön ugye szalagfűrész meg ilyenek), szóval van/volt mit villanyszerelni és még lesz is, de most az első a minél előbbi költözés, remélhetőleg nem húzza át az élet a terveinket megint és 1-2 hónapon belül tényleg költözhetünk.

    DE majd lakva kiderül, hogy mit gondoltam jól, vagy rosszul. Élve ismerszik meg a ház. Apum villanyszerelő, tehát ha módosítani kell valamit, amellett, hogy én is megoldok sok mindent, még tudok is kihez fordulni. Nem halok bele, ha valahol újra kell majd tervezni az elrendezést. 100%-osan kész ház meg úgysincs.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák