Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz cinemazealot #54166 üzenetére

    Hát itt olyan jó középállásban van. Teljesen előretolva még egy jó 15 centivel több hely van, teljesen hátratolva pedig úgy 8-al kevesebb. Nagyon "sok" hely van benne egyébként (ami az autó méreteihez képest tényleg igaz). Annak idején ebben aludtunk végig egy egyhetes isztriai körutazást, mert franciaággyá is alakítható a beltér, mindezt tettük úgy, hogy az addig itt-ott lévő csomagjaink is visszakerültek az autóba éjszakára és még így is elfértünk simán. :P :DDD

    De anno a komplett galériát és az összes bútort is ezzel szállítottam fel Pestre vidékről, úgy, hogy a feleségem ott ült mögöttem. :B

    A projektor lift pedig nagyon topik-ON és igazán "szép munka" is egyben, de nem lehetett volna kicsit kompaktabbra készíteni? Nagyon pazarlónak és feleslegesnek érzem a méretét. De talán pont ettől tetszik is egyben annyira. Sokszor a legfeleslegesebb dolgok adják a legtöbb örömöt. :B

    (#54173) Kernel: még én sem tudom. De szoktak itthon lenni elfekvőben mindenféle akksik (csak volt egy költözés és nem tudom hol vannak) azokat szoktam felhasználni. Eddig nem volt velük gondom. De most már napok óta nyúzom ezt a kis gépet így kanócosan és szerintem nem lesz átalakítva, mert így nagyon kényelmes, hogy nem "gyengül", hanem akármikor kell mindig hadra fogható. És ezt amúgy is csak az asztal körül használom, nem létkérdés, hogy "mobil" legyen.

    (#54176) krisztianAMG: szép megoldás. Nekem is valami hasonló a tervem, csak időt nem találtam rá...

    A munkáidat pedig szerintem mindenki szívesen veszi/látja, én is. Mivel a topik címe a barkácsolás is (és nem csak a gányolás), ezért a minőségi, de tényleg kézzel/otthon készült dolgok is beleférnek (nekem legalábbis biztosan). De igen, a topik fő vonala szerintem is a "gány", tehát azt is szeretném én is, ha ez az oldal is megmaradna. Szerintem mind a kettő jól megfér egymás mellett. Én csak és kizárólag a nagyon elektronikai dolgokat rühellem itt a topikban, mert arra van egy modding és elektronikai kérdések topik is, és ha arra vagyok kíváncsi, akkor majd oda megyek.... :B :K

    (#54179) Barret001: állat lett. Az a baj, hogy a terve már készen van az enyémnek is, de megint csak az idővel állok hadilábon, meg persze most mások a prioritások, de remélem egy-két éven belül, ha leül ez az egész házvásárlásos/felújításos mizéria, akkor én is belefoghatok az enyémbe.

Új hozzászólás Aktív témák