Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    Vettem egy Kia Rio-t, YB 2018-as gyártás. Nyári gumin van és lemez felnin. A gumi kb. 3,x mm. (aszem 2018-as a DOT is)
    Dombon lakom, és azt a keveset sokszor pont 5:00 körül vagy este teszem meg, amikor véletlen sincs még takaritva. Minden más szempontból lehet elég lenne nekem egy négy évszakos.

    Most megy a varia. Amiket néztem:
    Hankook téli
    Hankook nyári
    Goodyear Ultragrip téli
    Goodyear négyévszakos
    Michelin négyévszakos

    Felniből pedig egy Oxxo Oberon 4-es vagy mi. Ez gatyinak számít gondolom, alig van a belépőszint felett? [Ez nem ajánlott, mi lenne ami hasonló és ajánlott?] Nem tudom, hogy mennyire kellene a guminyomás-os szelep, az 18K körül van darabja. Elég csak a téli szettbe? Dec 17-Jan 17. között lehet vinni műszakiztatni a vasat.
    Nem is feltétlen tudom, hogy milyen felniket nézegethetek. 4x100 gondolom, és 6J :F 15"? ET 36 és 52 között mind jó? És 54,1 a középfurat?
    Jó sz*r foltozott út vezet munkahelyre, ezért tartok kicsit az alu-tól. Viszont, ha vennék felnit, akkor lehet, hogy inkább a téli és nyári szettben gondolkodnék, ha már úgyis megvan a 4 lemez.
    Ha vennék egy Michelin négyévszakost, és, ha nem találom elég jónak télen, az erősen kompromisszumos lenne jövőre átrakni alu felnire és nyári guminak használni?

    Holnap el kellene döntenem, mert vagy egy téli vagy egy négyévszakos szett ugye most már kezd sürgős lenni.

Új hozzászólás Aktív témák