Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz xeon forever #10552 üzenetére

    Hát én ezzel nem értek egyet. Oké, nem egy Elden Ring, de sokkal érdekesebbek a DPS-ek többsége. DPS karik, akikkel én megjelenés óta játszottam/játszok:
    - Hu Tao: toppon van nálam mechanika szempontjából, N2CD kombók nagyon élvezetesek
    - Ganyu: crowd control E-vel, charged attackolás íjjal, mellette dodgeolás, Q = ayato Q, de shimenawa szettel egy jókora szintet lép, jobban oda kell figyelni mindenre, mert összefüggésben van az extra CA sebzés, E használat és az ulti megléte
    - Keqing: teleportálás, időzítés optimalizáció (E-Q-E kombó), stamina management CA spam-downtime között
    - Itto: stackekre oda kell figyelni, E-t sem lehet csak úgy spamelni, időzítés "fontos" hogy beleférjen kétszer az ultiba. Ő sem egy túlkomplikált karakter, de azért messze van a Q+E+hosszan jobb klikk gameplaytől :U
    - Ningguang: legjobb catalyst DPS design szerintem, az egész kit összhangban van... AA 3 stackért utána CA, ulti előtt E a plusz Q gemekért, no meg át is lehet menni a jade screen-en extra geo sebzésért, constellationnal pedig CA még ulti után, zseniális on field DPS, kár hogy 4 csillagos :(
    - Beidou: counterattack nagyon élvezetes, extra sebzés és energia orbok, mellé jó azért egy battery az ultihoz, de ő azért inkább sub dps (első main DPS-em volt)
    - Raiden: C0-ként tényleg inkább support ő is, nála a rotációkra kell figyelni inkább, de iszonyatosan reszponzív az ultija közben, mini dash enemy felé, gyors támadások, sokkal mobilisabb mint Mr. Egyhelybenállok :D

    Többi DPS kariról nem tudok nyilatkozni mert nem játszottam mással (supportok vannak még ezen kívül), de így ránézésre a karakter listára nem tudok olyat mondani aki egyszerűbb/hasonlóan egybites mint Ayato :U

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák