Új hozzászólás Aktív témák

  • Walter_White

    senior tag

    válasz Walter_White #23983 üzenetére

    jogszabály ide vagy oda... kiváncsi vagyok, egy külföldön történt vásárlás is ilyen hosszu garanciaidőt ölel vajon fel... rengeteget olvasom hogy küldik és 1 hét és meg is van a gariztatás...
    Nekem pont a 30 nap letelte elött (leadástól számítva a 28.-napon...) adták vissza az alaplapomat...amit javítottak............ megjárta a beszállítót... keringett.... és visszajött ugyan úgy hibásan.... ugyhogy nagyon örültem neki, hogy még aznap vihettem vissza... és mivel a bolt szervizének nincsenek tesztalkatrészei, így a bíztató szavaik azok voltak: kb ez is a 30 napos átfutás lesz.. de megpróbáljuk lerövidíteni..... ugyhogy már én vittem procit és ramot be a boltba... hogy esetleg felgyorsítsam az ügymenetet.. :W :W :W :W :W :W :W Nagyon régóta nem kellett gariztatnom... vagyis ramot gariztattam már (más bolt volt), ott rögtön ment a csere... de ez meglepett............. röhej........ ingázik a világban az alaplap.... ki tudja kiknél jár, kik nyulnak hozzá javításnál, vársz, visszakapod.. örülsz... és mikor hazaérsz vele, rá kell gyere, hogy ahogy hazaértél már viheted vissza, mert ugyan ugy maradt a hiba, és ismét várakozás... (Ez az egész 30 napos mizéria MINDENNÉL............ bemész az Önkormányzatba, ott is 30 nap........, kitöltesz valamit, megigényelsz, beadod.. 30 nap a feldolgozása......... 30 nap mire kapsz egy pecsétet egy dokumentumra... Hihetetlen :W :W De ha van egy kis elmaradásod, már rögtön 85.000 üzenet, 5 nap után felszólítások, "fenyegetések" hada....).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák