Új hozzászólás Aktív témák

  • stellaz

    addikt

    Egyébként most, hogy egy 6 órát hallgattam az iFi zen dac v2-őt, visszatettem és oda vissza dugdosgattam a Megatronnal, TIDAL master, MQA, dsd, anyám kínja, és bizony a Megatron hangja nem rosszabb a Gradoval, ami ismét a Megatront dícséri. Kicsit talán finomabb is a hangja (ami valamiért az etymoticot viszont megöli, de a Gradoval tényleg csak finomságként jelenik meg) Persze itt rögtön belefutottam, hogy amikor a Tidalt közvetlen exclusive usb módbva tettem, akkor maxium hangerőn kezdett szólni a fejemen (ez jól demózta is rögtön, hogy miért vettem az iFi-t). Mondjuk a mélykiemelés is jól tud jönni, pl az Etymotichoz is, hangerő szabályzó, nagyobb teljesítmény, szebb megjelenés, jóval szélesebb formátum támogatás, stb, ezeket nyilván nem tudja a Megatron, illetve csak kínából elérhető, stb, szóval indokolt az árkülönbség.

    De ha a megatronon lenne egy hangerő szabályzó, vagy csak telefonról hallgatnám itthon (azzal nincs ez a brutális hangerő túltolás és nehezebb is véletlenül maximum hangerőre tekerni), akkor ultra best buy lenne ezen az áron.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák