Új hozzászólás Aktív témák

  • szaki58

    aktív tag

    Most iFi Zen DAC Signature hajtja a fejes erősítőt. Nekem nagyon tetszik a hangja. Korábban volt V2-m, de az XBass nem embernek való, illetve csak a nagyon lapos fejeseken segít. A többit tönkre teszi.

    Ami viszont nagyon bejött, de ma már nincs meg, az az IfI Zen Can HFM. Itt van egy igazán finom basszus emelés, ami nem hasonlítható a V2 kiemelőjéhez. Kb +6 dB emelés 70 Hz-től lefelé (nem 200 Hz, mint a V2, ami pufogóvá teszi a legtöbb fejest) Az egy alpári dolog ehhez képest. Ajánlom minden olyan fejeshez, ahol egy pici mély kellene még.
    Nagyon megkedveltem ezt a fajta mély emelést, és bizony a legmélyebb tartományban jól esne a fejesemnek.

    Az iFi DAC választásával nincs problémám, a meleg hangú Burr-Brown nekem bejön. Ebből következik, hogy sajnos szűkre kell vennem a költekezést, hogy jövőre össze tudjam rakni a pénzt az álomra: iFi Pro iCan Signature. Nem eszünk, nem iszunk (ezt azért sajnálom!! :D és nem biztos, hogy betartom) de ki fogom koplalni az árát. A 10-20-40Hz-es emelésről ódákat zengenek.

Új hozzászólás Aktív témák