Új hozzászólás Aktív témák

  • szellem

    csendes tag

    Sziasztok!
    mivel mások is használják, és tuningolják a p20 erősítőt, opamp cseréről kérdeznék.
    a rendszerem:
    Be quiet! TFX Power 2 300W -> ryzen htpc-> Audioquest Jitterbug -> Oehlbach USB Evolution Micro 150 -> SMSL m300 (mk1) -> KáCsa KHS-321 kábel kínai XLR dugókkal ->
    Loxjie p20 + 6N3P-EV csövek + MEAN WELL GSM25E12-P1J táp -> 4pin xlr kimenet AKG k518DJ füles vagy 6,3mm SE kimenet beyerdynamic dt990 vintage 600Ω
    ( régen volt egy audiotechnika ad700x fülesem de eladtam mert kevés volt a basszus :D )

    Régebben néztem mire lehetne lecserélni a fejes erősítőt, amik tetszettek azok a Little Dot MKIII SE, és a Monoprice Liquid Platinum Balanced, de ezek már túl drágák nekem
    ezért arra gondoltam kicsit tovább tuningolnám a p20-at, én a OPAMP-ok (és kondenzátorok?) cseréjére gondoltam, mert más fórumokon is cserélték ezeket
    Ti mennyire tartjátok jó ötletnek ezen alkatrészek cseréjét? milyen opamp-ot? OPA Green-t már nem lehet szerezni, de vannak ilyenek, ha jól gondolom kapásból 4db kell ( p20 alaplap)
    Opampok cseréjéről még itt nem olvastam, mivel több aktív tag is használ p20-at, biztos tudnátok valami tippet adni, vagy lebeszélni róla :D. Kondikról mi a vélemény? más kínai cuccokba gagyikat szoktak rakni. kb 30ezer huf-ot szánnék rá.

Új hozzászólás Aktív témák