Új hozzászólás Aktív témák

  • Sinesol

    veterán

    válasz Bodz #49600 üzenetére

    Igen ez igaz, különböznek az árak, de általában ha ekkora diffi van azt nehéz csak úgy "kigazdálkodni". :B
    Nagy különbségek általában silányabb alkatrészekre, minőségre utalhatnak.

    Amúgy végül E10k-t vettem dac/amp-ot, mivel a Dragonfly hiába volt bő egy szinttel jobb mindenben, de a magasak szabályosan vágtak, fájdalmas volt hallgatni. Mindent egybevéve jó hangja van E10k-val, egyáltalán nem érzem mélyhiányosnak sem, pedig a Bass Boostot nem kapcsolom be, mert semmi szükség rá, meg valahogy olyan ködös lesz tőle a füles hangja. A magasak pedig nagy hangerőn sem kellemetlenek, pont optimális, ez az egy amiben jobb volt a Dragonfly-nál.

    Viszont emlékszem hogy minden másban jobb volt a Dragonfly, szóval az a tisztaság, sebesség, pontosság kéne az E10k kellemes magasaival kombinálva. Ezúttal olyan 50-60k-ra emelt kereten gondolkozom, bár jelenleg nem sürgős, elvagyok még ezzel, egészen jó hallgatni. :K

    Ja, egyébként Köszönöm a tippet, igaz az a Fiio amit ajánlottál nem volt, de a márka neve megmaradt, azért vittem haza ezt is próbára. :R

    Szóval unalmamban azért nézegetem Ali-t is, hátha látok valamit, bár itthonról is jó lenne majd, de ebben az ársávban alig van valami. 30-40k körül vannak cuccok, utána meg 100k körül. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák