Új hozzászólás Aktív témák

  • kpykpy

    tag

    sziasztok!

    Szeretném a véleményeteket kikérni a következő témában. (ha nem jó helyen tenném fel a kérdéseim, léci irányítsatok át a megfelelő topicba)

    Nemrég vettem egy komolyabb AT zárt fülest és ehhez keresnék "eszközöket". A digitális jel pc-ről érkezne(usb v optikai) és egy olyan eszközre lenne szükségem ami egyben dac, erősítő(sztereo) és fejhallgató erősítő is egyben.

    Néztem már külön usb-s dac-ot (Fiio), ami tökéletes lenne a fejhallgatóhoz, de hangfalat nem tudok rákötni. Akkor néztem drágább Harman sztereo erősítőt, de azon meg nincs usb amivel a pc-re tudnám kötni..

    Létezik esetleg olyan eszköz az itthoni kínálatban ami nem milliós kategória és egyszerre kiváltható vele egy sztereo erősítő (mélynyomó kimenettel) amire rátudom kötni a tv/bluray lejátszót és a pc-m is külső hangkártyának érzékeli?

    Vagy jobban járok ha veszek egy olcsó usb-s dac-ot és hozzá egy minőségi erősítőt hangfalakkal?

    Bocsi, ha nagy hülyeséget kérdeztem és előre is köszönöm a segítséget! Szép napot!

    Oh long Johnson...

Új hozzászólás Aktív témák