Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz bkercso #24826 üzenetére

    Köszönöm a segítőkész hozzáállásod, de inkább hagyjuk a fenébe az egészet, mert teljesen alkalmatlan vagyok arra, hogy ezt a fórumot olvassam. Annyira felbac idegileg ez a....

    nincs elég agyam ahhoz, hogy megszerezzem a végzettséget ahhoz, hogy szaklapokban publikáljak, ezért kiszúrok magamnak egy fórumot és úgy teszek, mintha a fórum lenne a szaklap és teleszemetelem azzal, hogy engem hogy megterhel az, hogy le kell ereszkednem a fórumot érdeklődési céllal meglátogató átlagemberek hozzászólásaihoz, mert nekem azokat is olvasni kell, mert itt csak miattam van színvonal és nekem az a küldetésem, hogy itt színvonal legyen. Milyen színvonal van itt? Ez? Pff. Tudom hogy anyagi okokból, de könyörgöm még egy külföldi fórum színvonalát sem sikerül megközelíteni, nem hogy egy szaklapét. Mire fel veri itt a nyálát schawo? Az ATV fórumba hány doktor veri a nyálát azzal a dumával, hogy neki hogy elege van abból, hogy a Rózsika néni gazdasági meglátásait kell hallgatnia? Ez egy közösségi fórum és akkor azt kell a közösségnek olvasni 10hsz-en át, ahogy ti egymás farkát **pjátok schawo-val. De már az egész PH ilyen, hogy minden fórumban csak három-öt önjelölt szakértő fossa havonta az ötezer hsz-t. Csak ők, senki más és akkor eljuttok nagy egyetértésben odáig, hogy szép doboza nem lehet egy erősítőnek, mert az túl drága, de mindemellett a szakmai színvonal az ki*cott magas, szóval senki be ne merjen linkelni egy magyar kereskedelmi forgalomban kapható 50k-s cuccot, mert az egy -idézem- "fos". Ugyan megközelíteni nem tudjuk a kivitelezési minőségét, ergó jobbat nem tudunk ennyiért. Tehát itt vagy csak NYÁK-okról lehet beszélni vagy USA-ból meg külföldről lehet linkelgetni nehezen vagy egyenesen beszerezhetetlen és méregdrága kész termékeket, aki meg itthon szeretne valamit venni az meg nem is ember. Jobb ha hozzá se szól. Vegyen fost, mert az összes piaci termék el van intézve azzal, hogy fos vagy vegye bkercso kapcsolását.

    Irritál. Annyira nehéz rátok hagyni, hogy elképzelésetek sincs. Inkább nem is jövök ide többet. Jobban járunk.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák