Új hozzászólás Aktív témák

  • guppy

    őstag

    válasz bajnokpityu #19227 üzenetére

    (#19224) contaxg - majd játszok a különböző alátétekkel, de ezek pont azok a dolgok amikkel kapcsolatban eddig igen szkeptikus voltam, should be fun :)) az már feltűnt h egy mezei tápkábellel és amit bigitől kaptam azok között az első cserénél mintha lett vna különbség, de gyorsan elhessegettem a gondolatot

    (#19226) baluka26 - Grado-hoz sok a gainje számomra. K1000-el sajnos nincsenek barátságban, hangerő megvan, de nem tetszik az eredmény, úgy látszik itt még nem írtam le a tapasztalataim a beépített erősítőjével kapcsolatban. Beépítettek közül eddig az egyik legjobb amit halottam, talán egyedül a lavryé volt jobb eddig beépítettek közül. O2-vel hasonlíthattam össze a beépítettjét a myteknek, O2 bizony jobban tetszik, Gradoval nagyon kevés a különbség köztük. HD600-al szintén nem tetszett a beépített.

    A superlock ilyen jiter mentesítő feature, ami a saját belső óráihoz igazítja az órajelet, amik elvileg 10ps jiterrel rendelkeznek senki ne kössön bele a pongyola megfogalmazásomba, másnap van

    (#19227) bajnokpityu - Nem azt mondtam, h nincs különbség a halide és a laptop spdifje között, csak h nem érzek jelentős különbséget, ami eddig feltűnt az az, hogy úgy éreztem mintha a halide-nak nyugodtabb lenne a hangja. Lehet ahogy szokom a rendszert majd jobban kiszúrom a különbségeket, de egyelőre nem ez a helyzet. Majd a napokban még fogom AB-zni, most inkább zenét hallgatok :))
    ezen a rendszeren biztosan nincs 60k-nyi különbség, valószínűleg az O2 fogja vissza a dolgokat, holnap majd megyek át ismerőshöz akinek elég komoly hangfalas rendszere van, ott majd összehasonlítjuk az ő alaplapijával

Új hozzászólás Aktív témák