Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli133

    őstag

    Nos, tekintettel, hogy immáron lassan egy hete tulajdonomban van egy fiio E17-es gondoltam leírom tapasztalataim. Tekintettel arra, hogy ez az első rendes DAC-om ezért bocsássátok meg amatőrségemet. Először annyit, hogy az összeszerelési minőségbe nem tudok belekötni, a gombok, csatlakozók mind a helyükön vannak, egyedül a HOLD csúszka aminél kicsit aggódom, most még nagyon egyben van és stabilan van a helyén csak a hasonló megoldásokkal volt már rossz tapasztalatom. Hangja nekem teljesen megfelelő, jelenleg egy Shure SRH440-el használom és nagyon korrekt egyenletes hangképe van így, ehhez a fejhallgatóhoz tökéletesen elég (reményeim szerint későbbi nagyobbra váltás esetén is elég marad). 2 nap használat után egy próbára visszakötöttem a Shure-t alaplapi hangkártyára és hát elborzadtam. Én elégedett vagyok az eszközzel, remélem ez sokáig így is marad.

    Egy apró megjegyzés kipróbáltam milyen hordozható erősítőként is, hát ahhoz szerintem túl nagy, de jobb vele zenét hallgatni (utcán Shure se215 van használatban), mert droidon fel tudom venni maximumra a hangerőt és hát tudjuk hogy milyen hátrányai vannak a szoftveres hangerőszabályzásnak, mindenesetre a mini prora kötözve egy túl nagy féltéglát kapok, ezért erre nem lesz azt hiszem használva csak nagy ritkán.

    "It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

Új hozzászólás Aktív témák