Új hozzászólás Aktív témák

  • Kammerer2

    kezdő

    válasz lapalapa #102229 üzenetére

    És többek között bkercso - különösen bkercso, aki oly nagy hangsúlyt igyekszik fektetni (táp)szűrésre a készülékein belül (és fejlődget a hifizikában a gyártói működése révén).

    Nem vagyok, de nem állom meg, három mondat, fontossági sorrendben - segítségül:
    1. Engem a meglepődésetek lep meg, nem értem a meglepődés okát - érvényes a fülhallgatós topikra való átvezetésre is.
    2. A felmerült jelenség(ek)nek sokévtizedes, szerteágazó, nagymennyiségű, gyártói és felhasználói gyakorlata, termékszerkezete, valamint szakirodalma van, már Shakti előttről is Belten át Entreq utánig is, a hálózati zavaroktól a környezeti zavarokon át a készülékek keltette zavarokig (igen, "digitális" elektronikákon-interfészeken-kábeleken is...).
    3. A zavarszűrést úgy érdemes figyelni, a kísérletek eredményeit úgy érdemes vizsgálni, hogy a hifi zavarszűrés (igen, a tápszűrés is...) mindig a zenét is szűri (zavarja), nem csak a zavarokat, azaz mindig szaldót érdemes "számolni", hogy
    - adott rendszerben,
    - adott zavarszűrési módszerű eszköz,
    - adott körülmények között,
    - adott zenehallgató felhasználó elvárásaihoz képest,
    hogyan és mennyit szűrt a zavarokon versus hogyan és mennyit szűrt a zenén - mennyi pénzért.

    Lakott sziget-Bogár a hangyabolyban-Válaszd az életet!

Új hozzászólás Aktív témák