Új hozzászólás Aktív témák

  • tasiadam

    veterán

    válasz Pyttawrx #42076 üzenetére

    Jogos, mert laptopban van/volt. Kivettem belole, hogy megnezzem win10 alatt, hogy milyen. Korabban is volt problemam vele, es itt is szo volt rola, hogy nem latja a BIOS, kulso hazban mukodik csak. 3.0 hazba raktam bele, hogy teszteljem. Ott 10-bol 1 teszt kepes lefutni, mig a tobbi SSD-m barmikor es barhanyszor. A hazat azert nem emlitettem, mert abban tokeletesen mukodik a 2 masik SSD es a hdd is, mig ez az egy nem, igy nem relevans problema. Ha azzal lenne gond, a masik 3 sem mukodne.
    Nem tudom mashogy probalni win10 alatt, csak ha igy van radugva. Ha a Dell laptopba rakom, akkor tudok ratenni win10et, de a laptop maga hibas, ezert amint netet kap, feldriverezi magat a gpu, es elmegy a kep. Ha direktbe dugom a gepre, akkor a gep bios-ban sem latja. Viszont azert furcsa nekem ez, mert a laptop meg igen. DE! minden alkalommal amikor bekapcsolom a laptopot, ki kell valasszam a HDD-t bootolasra, maskulonben nem bootol be. Ezt eddig a laptop hibajanak tudtam be, mert HDD-rol is csinalja/csinalta regebbi ubuntuval.

    [ Szerkesztve ]

    Gyermektelen, nem házas, másodrangú állampolgár

Új hozzászólás Aktív témák