Új hozzászólás Aktív témák

  • KISDUCK

    addikt

    válasz gyuromoj #143075 üzenetére

    Először azt hittem a díjátadóról lesz valami cikk. :) Mondjuk durva hogy világszinten jelentéktelen film nekünk meg annyit ér mint a Bud Spencer és Terence Hill filmek. Azért az szerintem meredek, hogy Sly saját bevallása szerint rosszul közelítette meg a szerepet, mert szerintem zseniális volt (évek távlatából visszaemlékezve). Nekem a legjobban itt tetszett az alakítása. Az meg fel sem tűnt eddig, hogy a lányát Marisa Tomei alakította, pedig nem egy filmben láttam. Az Oscarból bőven meríthetnének ma vígjáték film készítése kapcsán, mert a műfaj nagyon kifújt, már nem tudnak mit felmutatni. Vissza kéne térniük az alapokhoz, mert a píszíség és egyéb mozgalmaknak való megfelelni vágyás a stúdiók részéről megfolytja a műfajt. Bár néha van egy-két film ami ki tud törni és tud szórakoztatni, de sajnos egyre ritkábban.

    szerk.: FollowTheORI és mephi666 ennyire gyenge lett? Múltkor el kezdtem nézni, de elaludtam rajt és még nem folytattam, de akkor ezek szerint kár is időt fordítani rá?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák